Polskie morze jest coraz chętniej wybieranym kierunkiem wakacyjnym. Mimo, że Bałtyk nawet latem nie rozpieszcza wysoką temperaturą wody, to i tak przyciąga rzesze turystów. Dla wielu osób urlop nad morzem jest najbardziej atrakcyjny, nie tylko w sezonie wakacyjnym.

Krynica Morska – idealne miejsce urlopowe

Decydując się na spędzenie urlopu nad Bałtykiem warto wybrać się do Krynicy Morskiej, która jest położona na Mierzei Wiślanej, pomiędzy Zalewem Wiślanym a Zatoką Gdańską. Jest niezwykle urokliwym miejscem idealnym na wypoczynek dla osób w każdym wieku. Ponadto noclegi w Krynicy Morskiej usytuowane są zwykle w bardzo dogodnych lokalizacjach, więc bez problemu nawet najbardziej wymagające osoby znajdą coś odpowiedniego dla siebie.

Krynica Morska, ze względu na swój wyjątkowy mikroklimat, jest polecana osobom mającym kłopoty z górnymi drogami oddechowymi. Z całą pewnością pobyt w Krynicy dostarczy organizmowi cennego jodu.

Kompleks PIONOW – komfort w atrakcyjnej cenie
Urlop nad morzem – tylko w Krynicy Morskiej

Grupa Pionow posiada w Krynicy Morskie kilka prywatnych obiektów o różnej lokalizacji – blisko morza, centrum, przy molo lub też nad Zalewem Wiślanym. W ofercie kompleksu Pionow znajdują się zarówno apartamenty, jak i pokoje gościnne jedno -, dwu-, trzy- i czteroosobowe.

Pokoje w Krynicy Morskiej znajdujące się w ofercie grupy Pionow mają na wyposażeniu łazienkę oraz aneks kuchenny z niezbędnym sprzętem agd, Ich cena wynajmu jest bardzo atrakcyjna nawet w sezonie.

Dla nieco bardzo bardziej wymagających, szukających luksusu są polecane apartamenty w Krynicy Morskiej Pionow, które są nieco bardziej przestrzenne i odpowiednio wyposażone.

Część oferowanych przez kompleks Pionow obiektów noclegowych dysponuje kominkiem, klimatyzacją, balkonami z widokiem na wodę lub tarasami z wyjściem na tereny zielone obiektu.