Kwatera prywatna “Gonia” oferuje swoim klientom noclegi w Krynicy Morskiej w rozsądnej cenie. W miesiącu czerwcu obowiązują promocyjne ceny noclegów – 35 zł od osoby za dobę.

Obiekt znajduje się 600 metrów od morza co uatrakcyjni każdy pobyt. Pokoje w  Krynicy Morskiej są ulokowane w wolno stojącym budynku. Na terenie znajdują się ponad to : miejsce na grilla oraz mini plac zabaw dla dzieci. Zmotoryzowani mają możliwość pozostawienia swojego pojazdu na terenie bezpłatnego, niestrzeżonego parkingu znajdującego się w granicach obiektu.

Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę z węzłem sanitarnym. Posiadamy do wynajęcia pokoje jedno, dwu, trzy i czteroosobowe. Kwatera prywatna GONIA zapewnia spokój i komfort, ponieważ wszystkie pomieszczenia wyposażone są komfortowo. Do dyspozycji gości jest również w pełni wyposażona kuchnia z której można do woli korzystać. Dostęp do pokoi mają Państwo całodobowo w związku z tym nie trzeba się martwić o godziny powrotu. Doba trwa w godzinach od 14:00 do 11:00. Rezerwacje potwierdzane są zaliczką, którą należy wpłacić na konto bankowe podane na stronie internetowe.