W Krynicy Morskiej w sezonie letnim można znaleźć mnóstwo ogłoszeń wynajęcia pokoi turystom. Nie wszystkie one w rzeczywistości sa zgodne z proponowaną ofertą. Niejednokrotnie zupełnie nie odpowiadają oczekiwaniom turystów , zarówno pod względem ceny jak i komfortu. My przedstawiamy Państwu ofertę Grupy PIONOW, które z całą pewnością zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających turystów. Z czystym sumieniem możemy polecić dwa trzyosobowe pokoje Wawa 2 i Wawa 7. 

Pokój WaWa 2 zlokalizowany w pensjonacie IWONA na I pietrze. W skład pokoju wchodzi widna łazienka z kabiną prysznicową , kanapa – wersja long ( łoze małżeńskie IKEA ) + rozkładana amerykanka wersja long, szafa, TV 32 LED z cyfrową naziemną telewizją + przyłącze do sat ( NC+, cyfrowy polsat ), oraz lodówka, czajnik, balkon z krzesełkami i stoliczkiem, widok na wode
Do pokoju przydzielone jest 1 bezpłatne miejsce parkingowe. Wi-Fi.

Pokój WaWa 7 zlokalizowany w pensjonacie IWONA na II pietrze. W skład pokoju wchodzi widna łazienka z kabiną prysznicową , kanapa wersja long ( łoze małżeńskie IKEA ) + rozkładana amerykanka wrsja long, szafa, TV 32 LED z cyfrową naziemną telewizją + przyłącze do sat ( NC+, cyfrowy polsat ), oraz lodówka, czajnik, balkon z krzesełkami i stoliczkiem.
Do pokoju przydzielone jest 1 bezpłatne miejsce parkingowe. Wi-Fi.

Więcej informacji na temat pokoi w Krynicy Morskiej mogą Państwo znaleźć na stronie

https://www.krynicamorska-noclegi.pl/