Proponujemy profesjonalny, kompleksowo wyposażony i przede wszystkim ekonomiczny hotel pracowniczy w Elblągu ( Kazimierzowo 6C). Oferuje on wygodne, komfortowo urządzone pokoje, przystosowane do przyjmowania rozmaitej liczby gości.

Pensjonat DRAGON jest bardzo korzystnie usytuowany. Znajduje się na skraju miasta Elbląg, 400m od drogi ekspresowej E 77 (pierwszy wjazd do Elbląga od strony Gdańska).
Z pensjonatu w ciągu 5minut z łatwością można dotrzeć do najbardziej odległego krańca miasta. Nasi klienci mogą również skorzystać z bezpłatnego parkingu samochodowego, znajdującego się bezpośrednio przed hotelem.

noclegi elbląg

Każdy pokój wyposażony jest w lodówkę, TV, czajnik bezprzewodowy, komplet sztućców i naczyń.

Łazienki znajdują się na I i II piętrze pensjonatu. Łącznie do dyspozycji gości jest 5 ubikacji, 5 pryszniców, 7 umywalek.

Kuchnia ogólnie dostępna znajduje się na I piętrze budynku. Wyposażona jest w kuchnie elektryczną czteropalnikową, piekarnik i zmywarkę do naczyń. Wszystkie łazienki, kuchnia i korytarze sprzątane są codziennie. Dlatego w całym pensjonacie jest bardzo czysto. Posiadamy własną kotłownie co pozwala nam w okresie zimowym zapewnić komfort cieplny nawet podczas największych mrozów.
Nasz hotel dla pracowników jest odpowiednio ogrodzony, a na terenie działa profesjonalny monitoring – zapewniamy stuprocentowe bezpieczeństwo naszych gości.

W celu poznania pełnej oferty usługowej, zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo wszelkie niezbędne informacje o hotelu oraz dane kontaktowe.