Jeżeli w najbliższym czasie planują Państwo spędzić kilka dni nad morzem, niewątpliwie powinni Państwo zapoznać się z ofertą obiektów noclegowych oraz zarezerwować taki, który spełni Państwa oczekiwania pod każdym względem. Jeżeli planują Państwo wakacje w Jantarze to mamy przyjemność pokrótce zapoznać Państwa z ofertą jaką oferuje Vintage Camp.
Dla gości przygotowano różnej wielkości kwatery w Jantarze, w przystępnych cenach. Do dyspozycji są pokoje 2, 3 oraz 4-osobowe, każdy z oddzielnym i niezależnym wejściem. W pokojach istnieje również możliwość dostawiania dodatkowych łóżek.

Wszystkie pokoje wyposażone są we własny węzeł sanitarny (wc, umywalka i prysznic), telewizor (dostępne 21 kanałów), lodówkę, szafkę na ubrania oraz czajnik bezprzewodowy. Do pełnej dyspozycji naszych gości jest również dobrze wyposażona kuchnia. Obiekt zasilany jest pompą ciepła, co gwarantuje całoroczny dostęp do ciepłej wody. Wszyscy odwiedzający mogą oczywiście korzystać z darmowego parkingu.

Dla wczasowiczów oferta obejmuje nie tylko pokoje w Jantarze. Mamy również niewielki plac zabaw dla dzieci, a także pole namiotowe dla osób chcących spędzać noce na łonie natury.