Spośród wielu miast, które utraciły status miast wojewódzkich, jednym z mniej znanych, a jednocześnie wartych odwiedzenia jest Elbląg. Miasto leżące w województwie warmińsko – mazurskim, obecnie miasto na prawach powiatu.

elblag_staremiastoNie każdy wie, że jest to miasto, w którym można znaleźć szereg atrakcji turystycznych, między innymi słynne pochylnie na kanale elbląskim, dlatego warto w nim zatrzymać się choć na chwilę, choćby w drodze do innych kurortów turystycznych. Ciekawe miasto jednak to nie wszystko, niezbędna jest dobra baza noclegowa. Wpisując w wyszukiwarce internetowej Elbląg noclegi, łatwo się przekonać, że większych problemów z noclegiem w tym mieście nie będzie. Rozważając, który nocleg Elbląg będzie tym idealnym, warto jednak wziąć pod uwagę jedno – miejsca noclegowe nie zawsze są wolne, jeśli więc planujemy pobyt w tym mieście, wcześniejsza rezerwacja noclegu jest jak najbardziej wskazana.

Podsumowując. Interesujące miasto, różnorodne noclegi  Elbląg, sporo atrakcji turystycznych i dość niewielki ruch turystów, wynikający z niewielkiej popularności tego miasta wśród turystów, to zalety o których warto pamiętać i zdecydować się na choć krótki pobyt w Elblągu. To miasto może się spodobać.