Na stornie www.krynicamorska.pw ukazał się artykuł zachęcający do skorzystania z oferty noclegowej Grupy Pionow w Krynicy Morskiej. Argumenty sa mocne ale jak to bywa samemu trzeba sprawdzić. Poniżej artykuł ze strony:

Wakacje nad morzem stanowią spełnienie marzeń wielu Polaków. Wiele pensjonatów oferuje noclegi w Krynicy Morskiej. Zdecydowanie godnym uwagi, podczas dokonywania wyboru jest Grupa Pionow. A oto 5 niezbitych dowodów:

1. Obiekt położony jest w bardzo korzystnym miejscu, blisko plaży oraz niedaleko centrum miejscowości.
2. Wysoki standard posiadanych apartamentów, daje uczucie komfortu i luksusu. Obiekt jest bardzo nowoczesnym budynkiem, zawierającym liczne udogodnienia dla klientów.
3. Obiekt dysponuje zarówno pokojami gościnnymi, jak i apartamentami. Każdy apartament wyposażony jest w oddzielną łazienkę i aneks kuchenny. Posiadamy własny parking dla gości, znajdujący się na terenie posesji.
4. Pokoje w Krynicy Morskiej uchodzą za kosztowne. Nasza oferta jest zróżnicowana cenowo i dostosowana do potrzeb klientów.
5. Dla bardzo wymagających klientów, posiadamy apartamenty z możliwością załączenia klimatyzacji, która sprawdza się w wyjątkowo gorące dni oraz parne wieczory.